Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

Володимир-Волинський фонд підтримки підприємництва „Бізнес-Центр” створений відповідно до Закону України від 19 жовтня 2000 року №2063-ІІІ „Про державну підтримку малого підприємництва”, рішенням сесії міської ради від 17 лютого 2004 року №12/8.

  Засновником „Бізнес-Центру” є  Володимир-Волинська міська рада.

  В рамках проекту Європейського Союзу „Покращення середовища для розвитку малого та середнього підприємництва” „Бізнес-Центр” тісно співпрацював з фірмою „Ecorys”, що здійснювала цей проект в Україні. Основною метою співпраці було надання допомоги і сприяння розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні.

storinka2 druk

У 2014-2015 роках підтримується традиція проведення торговельних акцій таких як: «Казковий вечір знижок» та «Весняні знижки». Також було проведено за участі професійного психолога тренінг для жінок-підприємців «Сучасна жінка у сучасному бізнесі» та зустріч підприємців з представниками страхових компаній.

Також з кінця 2014 року «Бізнес-Центр» став ще доступнішим завдяки створенню даного веб-ресурсу «Бізнес-Центр online», на якому постійно розміщується інформація стосовно нововведень та змін, що стосуються підприємництва.

Спільно з відділом з питань захисту прав споживачів навесні 2015 року було організовано проведення досить цікавої акції «Таємний покупець», яка дала змогу дослідити якість обслуговування у непродовольчих магазинах Володимира-Волинського. «Таємними покупцями» люб’язно погодились стати повнолітні студенти агротехнічного коледжу.

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці спільно з Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві було проведено семінар по охороні праці.

Також було організовано проведення навчання для підприємців та їх працівників «Касові апарати», яке проходило на базі Міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

Відзначення Дня підприємця у 2015 році відбулося у дещо новому форматі – спочатку представники організацій проінформували присутніх по деяких законодавчих змінах, далі підприємцям було вручено подяки міського голови, ФПП «Бізнес-Центр» та Володимир-Волинської ОДПІ. Після чого було запропоновано увазі міні-треніг «Успішний підприємець» та перегляд короткометражного відео «Бізнес як вагома складова історії Володимира-Волинського» (відео можна переглянути на цьому сайті в розділі фото-відеогалерея).