Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

 

Спочатку заступник міського голови Лариса Кулікова вручила подяки міського голови та грошові винагороди бухгалтерам: начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру управління соціального захисту Гайдук Аллі Сергіївні; бухгалтера ПП Ярощук В.В. Герасимчук Риті Андріївні; бухгалтеру ТОВ «Укрполдевелопмент» Грабовській Наталії Юріївні; провідному бухгалтеру ЗДО №7 «Волиняночка» Дмитрук Нелі Василівні; головному бухгалтеру КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Лукянюк Антоніні Сафронівні; бухгалтеру ПП Грицевич Т.Г. Ляснюк Ларисі Олексіївні; пенсіонерці, бувшому бухгалтеру управління освіти, молоді та спорту Хмелецькій Феодосії Миколаївні; бухгалтеру І-категорії фінансово-економічної служби військової частини А2892 Шумській Світлані Віталіївні.
Далі своєю акторською майстерністю гостей вражали актори театру «Різнобарв’я», які подарували гостям свята уривки з вистав. Також свято було наповнене гарним настроєм завдяки конкурсам, в яких брали участь бухгалтери. Особливо сподобалось залу підспівувати ансамблю «Молодички», які підготували з нагоди професійного свята пісню про бухгалтерів.
67085693 664664320664954 2263424056772526080 n
67099378 664665360664850 1999215471362048000 n

31 січня під час засідання за «круглим столом» відбулося підписання меморандуму щодо реалізації проекту з надання онлайн-консультацій для суб`єктів малого та середнього бізнесу відповідно до програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва у місті Володимирі-Волинському на 2019-2021 роки.
Даний проект реалізовується з метою створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, задля покращення надання інформаційно-консультаційних послуг суб`єктам підприємницької діяльності з питань: 
- законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;
- оформлення трудових відносин та оплати праці;
- податкового законодавства та звітності;
- пошуку, відбору та найму персоналу;
- оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;
- погодження режиму роботи суб`єктів малого та середнього бізнесу;
- дотримання санітарного законодавства;
- інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.
Даний документ підписали представники Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості, центру надання адміністративних послуг, Володимир-Волинським Фондом підтримки підприємництва «Бізнес-Центр», відділу майнових та земельних ресурсів, Володимир-Волинським управлінням головного управління ДФС у Волинській області, управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради та управлінням Держпродспоживслужби у місті Володимирі-Волинському.
Незабаром ФПП «Бізнес-Центр» придбає веб-камери та уже із середини лютого можна буде випробувати дану послугу суб`єктам підприємницької діяльності.

IMG 4275

IMG 4308

31 січня заступник міського голови Лариса Кулікова провела засідання за «круглим столом» для підприємців міста, представників контролюючих органів та органів влади.IMG 4260

Розпочався захід із підписання меморандуму щодо реалізації проекту з надання онлайн-консультацій для суб`єктів малого та середнього бізнесу відповідно до програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва у місті Володимирі-Волинському на 2019-2021 роки.IMG 4275

Після чого начальник відділу зовнішніх зв`язків Волинської торгово-промислової палати Ірина Галімська презентувала програму Федерального Міністерства Економіки і Енергетики (BMWi) для управлінських кадрів «Fit For Partnership with Germany».IMG 4289

Лариса Войтович, головний спеціаліст відділу обліку платників ДФС у Волинській області розповіла про податкову соціальну пільгу, податкову знижку, терміни подання звітності, квартальні декларації та звіт ЄСВ.IMG 4293

Щодо типових порушень чинного законодавства про оплату праці, легалізації найманих працівників та інші актуальні питання розповіла Тетяна Ільницька, начальник відділу праці та соціально трудових відносин.IMG 4306

Тетяна Мельник, заступник начальника управління економічного розвитку та інвестицій розповіла про актуальні питання щодо захисту прав споживачів.IMG 4313

Актуальну інформацію щодо страхувальників розповів начальник Володимир-Волинського відділення Фонду соціального страхування України Григорій Цаль-Цалко.IMG 4320

Також на цьому засіданні звучала актуальна інформація від начальника відділу реєстру платежів Володимир-Волинського о`бєднаного управління Пенсійного фонду України Наталії Назарук.IMG 4303

 

Шостий рік поспіль у Володимирі-Волинському відбулася зимова торговельна акція «Казковий вечір знижок» задля підтримки підприємців міста. Цього року вона проходила 14 грудня з 15.00 до 21.00 та вражала жителів нашого міста приємними знижками, діапазон яких коливався від 10% до 70% (де кілька позицій 2%,5%,7%), за що і дякує ФПП «Бізнес-Центр» власникам магазинів.

Бажаючих брати участь у даній торговельній акції з кожним разом все більше і у 2018 році список на афіші налічував 35 закладів торгівлі! Це були магазини, що реалізують дитячий, чоловічий, жіночий одяг, взуття та аксесуари, білизну, іграшки, меблі, будівельні та господарські матеріали, текстиль, насіння, котли, ювелірні вироби, гардини, тюлі, побутову техніку, посуд, сумки, постільну та натільну білизну, меблі та ще багато чого іншого. Також пробігаючи від одного магазину до іншого володимирчани мали змогу підбадьоритися випивши смачної кави від мережі кав’ярень «Кава Аvenue», які також дарували знижки на увесь асортимент напоїв.

Найактивніше жителі Володимира-Волинського цього разу скуповували іграшки, ювелірні вироби, книги, одяг та взуття, аби встигнути придбати подарунки та оновити гардероб до новорічних свят. Окрім того, як зазначила директор ФПП «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга, у соціальній мережі Facebookта Instagram, за допомогою програми рандом, проводився розіграш чотирьох подарункових сертифікатів два номіналом по 200 грн. та два номіналом по 300 грн. на покупку в магазинах, що стали учасниками акції «Казковий вечір знижок» цього року. Переможцями розіграшу стали: Анджела Потапова, Олена Кордонець, Ірина Сапіга та Ольга Стрильчук.

Надіємось, захід дав змогу жителям та гостям міста придбати омріяні товари з приємними знижками.

IMG 3352

IMG 3343

IMG 3282

4 грудня відбувся фінал конкурсу «Бізнес-ініціатива серед молоді», який реалізовується вперше у нашому місті виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради та Фондом підтримки підприємництва «Бізнес-Центр». Його метою є популяризація ідей підприємництва в молодіжному середовищі.

Реалізація конкурсу розпочалася 8 жовтня. Всього на конкурсу було подано 18 заявок, з них 12 відповідали положенню та були допущенні до оцінювання. 8 команд пройшли у наступний етап та пройшли навчання і написали свої бізнес-плану, які і презентували членам конкурсної комісії до якої війшли: Олег Венгер – депутат міської ради, член наглядової ради ФПП «Бізнес-Центр», приватний підприємець, співзасновник ТзОВ «ВЕНГЕР» ; Максим Клим`юк – депутат міської ради, член молодіжної ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради; Наталія Любімцева – голова спілки промисловців і підприємців Володимира-Волинського; Іванна Матвійчук – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри обліку і аудиту Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки; Вячеслав Петрук – начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради; Андрій Принда – депутат міської ради, член наглядової ради ФПП «Бізнес-Центр», приватний підприємець ; Сергій Радкевич - депутат міської ради, член наглядової ради ФПП «Бізнес-Центр», приватний підприємець; Оксана Субицька – начальник управління економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради; Оксана Сапіга – директор Володимир-Волинського фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» та голова конкурсної комісії Лариса Кулікова – заступник міського голови.
Усі учасники підійшли креативно до презентації бізнес-планів і члени конкурсної комісії мали змогу їх оцінити. Оголосила результати конкурсу Лариса Кулікова, голова конкурсної комісії, заступник міського привітала усіх учасників із завершенням конкурсу, побажала натхнення, розвитку та не зупинятися на досягнутому. Отож 1 місце зайняли учні 9-го класу гімназії ім. Олександра Цинкаловського - Антон Міщинський, Артем Онисько, Віктор Філюк та ментор команди Володимир Шилінговський. Учасники цієї команди презентували декоративні магніти із частинкою історії рідного міста виготовлені з берести. Команда отримала грошову винагороду, солодкі подарунки та сувенірну продукцію. 
2 місце, за кількістю балів, зайняли представниці із одинадцятого класу НВК «ЗОШ 1-3 ст. №3-ліцей» - Катерина Гребеник, Анастасія Дебенчук, Богдана Ковальчук та ментор команди Ірина Смоляр із бізнес- планом під назвою «Чайна «Каленник» з українськими традиційними напоями». Команда отримала грошову винагороду, солодкі подарунки та сувенірну продукцію. 
3 місце посіла команда у складі Софії Дячук, яка є ученицею дев`ятого класу ЗОШ №2 та Олени Полянської і Анастасії Шумакович, які є ученицями дев`ятого класу гімназії ім. Олександра Цинкаловського та ментора Анастасії Дячук із ідеєю проведення у місті арт-вечорів для спілкування та розвитку молоді. Команда отримала грошову винагороду, солодкі подарунки та сувенірну продукцію. 
Лариса Кулікова наголосила, що кожний учасник є переможцем, адже всі бізнес-ідеї були цікавими і креативними та вручила подарунки командам у складі: Назара Савчука і Олександра Гуменного (ментор – Тарас Тарасюк) за бізнес-ідею, яка полягала у створенні пунктів розливу питної води; Тетяни Стрижкової, Катерини Мудрик та Катерини Штунь (ментор – Божена Борбелюк), бізнес-ідея передбачає створення майстерні сучасної моди із відділом «Пишна і розкішна», розписом речей, пошиттям на замовлення та ін.; Наталії Войтичук, Дарії Сидорук та Оксани Тарасюк (ментор – Алла Москалюк), бізнес-ідея цієї команди заключалася у створенні дитячого розважального центру у центральній частині міста; Маргарити Книш, Дарії Дудик та Ірини Павлюк (ментор – Лідія Павлюк), ідея передбачає відкриття солодкої фабрики у Володимирі-Волинському із проведенням майстер-класів для дітей; Тетяни Поліщук, Богдани Кардаш та Ольги Лихкобит (ментор – Божена Борбелюк), бізнес-ідея передбачає виготовлення альбомів ручної роботи для закарбування щасливих моментів життя. 
Директор Володимир-Волинського Фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга подякувала за допомогу в організації та проведенні конкурсу «Бізнес-ініціатива серед молоді» Тарасу Тарасюку, Катерині Шадурі, Божені Борбелюк та Людмилі Серьогіній та вручила подяки від ФПП «Бізнес-Центр», сувенірну продукцію та солодкий подарунок. 
Після оголошення переможців слово взяв депутат Володимир-Волинської міської ради Максим Клим`юк, котрий прийшов на захід не порожніми руками. Задля заохочення та підтрики креативної молоді, яка презентувала бізнес-плани на фіналі конкурсу, Максим Клим`юк вручив усім командам грошові премії.
До вручення подарунків долучився депутат Володимр-Волинської міської ради Роман Горошкевич, який відзначив учасників команди-фаворит, вручивши їм сертифікати у мережу кав`ярень «KAVA AVENUE» та Наталія Любімцева, яка передала від спілки промисловців і підприємців вітамінний подарунок.

 
 

27 листопада заступник міського голови Лариса Кулікова провела засідання за «круглим столом» для підприємців міста, представників контролюючих органів та органів влади, банківських установ.

На початку заходу про роботу за 2018 рік перед присутніми прозвітувала директор Володимир-Волинського фонду підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга. Вона зазначила, що з метою налагодження конструктивного діалогу між владою та бізнесом «Бізнес-Центром» було організовано 4 засідання за «круглим столом», семінари та тренінги, до яких залучено більше сотні осіб. Стосувались вони змін у законодавстві щодо ведення підприємницької діяльності та основ управління малим бізнесом, захисту прав споживачі та інше. Усні консультації працівниками центру було надано 244 особам, 367 підприємців отримали допомогу у оформленні та поданні звітності, для них було розроблено та розповсюджено 4 номери «Інформаційного вісника».

Підтримка місцевих товаровиробників велась шляхом організації різноманітних акцій: до «Весняного цінопаду» долучились 27 торгівельних закладів, 35 магазинів виявили бажання взяти участь у «Казковому вечорі знижок», в рамках акції «Купуємо володимир-волинське» завдяки проекту «Бізнес по-володимирськи» було знято відеоролик про роботу ательє «Мережка».

Крім того, працівники «Бізнес-центру» у 2018 році долучилися до організації трьох сільськогосподарських ярмарків, гастрономічного фестивалю «Смаковиця по-володимирськи» та святкових заходів з нагоди 1030 річниці м. Володимира – Волинського та Дня Європи, відзначення професійних свят, таких як дні бухгалтера, банківського працівника та підприємця. В рамках благодійної акції «Все добро дітям» було зібрано  подарунки та солодощі для 40 вихованців школи-інтернату для дітей з вадами слуху.

Фонд підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» у своїй роботі активно використовує можливості Інтернету для надання інформаційно-консультативних послуг представникам локальної бізнес-спільноти. Так, на фіційному сайті «Бізнес-Центр online» діють рубрики «Довідник послуг міста», «Консультаційна кімната», «Оnline виставка товарів та послуг», «Податкові новини», «Захист прав споживачів». Також цьогоріч відкрили новий розділ на сайті «Вакансії Володимира-Волинського». Спільнота «Бізнес-Центр» представлена у соціальній мережі Facebook та Instagram.

У приміщенні ФПП «Бізнес-Центр» розпочала функціонувати стійка «Мій бізнес» та стартував конкурс «Бізнес-ініціатива серед молоді». У 2019 році планується реалізація проекту «Скайп-зв'язок».

Далі у ході круглого столу Оксана Субицька, начальник управління економічного розвитку та інвестицій, представила  звіт про виконання Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в м. Володимирі – Волинському  на 2017-2028 роки та пропозиції, що надійшли до проекту Програми на 2019-2021 роки.

Постанову КМУ щодо критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від впровадження господарської діяльності роз’яснивголовний державний інспектор у сфері пожежної і техногенної безпеки Олег Отченаш.

Про зміни у податковому законодавстві розповіла Лариса Войтюк з ГУ ДФС у Волинській області. Стосувалися вони річної звітності по ЄСВ.

На дане засідання також завітали представники відділу мікрокредитування філії Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк» Олександр Неводнічик, а також Олег Козак, керуючий АТ «Ощадбанк» у Володимирі-Волинському.

У «Різному» було обговорено питання праці, оформлення працівників на роботу, штрафи, документацію яку повинен вести підприємець та інше.

На завершення розмови заступник міського голови Лариса Кулікова повідомила, що 4 грудня о 14.00 год у культурно-мистецькому центрі відбудеться фінал конкурсу «Бізнес-ініціатива серед молоді», а 14 грудня з 15.00 до 21.00 пройде торговельна акція «Казковий вечір знижок».

IMG 1236

IMG 1237

IMG 1255

 

Відповідно до розпорядження міського голови від 01.10.2018 р. № 317 у місті проводиться конкурс «Бізнес-ініціатива серед молоді».

12, 13 та 14 листопада реалізовувався наступний етап конкурсу, який включав в себе проведення навчання щодо написання бізнес-планів, ведення бізнесу, екскурсії на підприємства міста тощо.

Участь у вищезгаданому навчанні взяли школярі, які попередньо надіслали заявку із своєю бізнес-ідеєю та пройшли відбір конкурсною комісією.( Отримано 18 заявок. До оцінювання допущені 12 заявок, які відповідали вимогам положення про конкурс. Конкурсна комісія відібрала вісім команд, учасники яких проходили навчання.)

В перший день з дітьми працювали: Анастасія Азанова та Любов Саць, Лариса Войтович, Максим Диньковський та Тетяна Ільницька, а також Борис Карпус. Наші учасники навчилися формувати команду та вирішувати конфлікти, дізналися про правові основи ведення бізнесу та детально розібрали написання бізнес-плану.46165586 889023934555232 8650713073637654528 n46179153 889024154555210 5108950648989155328 n46151030 889024304555195 6595498976856768512 n

Другий день навчання пройшов не менш цікаво. Зі своїми однолітками поділилася можливостями для молоді Людмила Серьогіна. Також цього дня звучали історії успіху від Володимир-Волинських підприємців. Відкрита розмова, цікаві запитання, поради та загальне фото на згадку.  Дякуємо Олегу Венгеру, Андрію Кандибі, Тетяні Пагубі, Володимиру Омелянюку та Роману Лисюку за участь у заході.46152857 889046014553024 6092146968887296000 n46013258 888126451311647 5284621086342774784 n

У третій день учням було підготовлено екскурсію на підприємстві «Мікроклімат», де нас радо зустрів та розповів про роботу підприємства Вячеслав Шарко. А ще ми побували на ТзОВ«Гербор-Холдінг», де школярі спілкувалися з генеральним директором Олегом Борбелюком.46159212 889051321219160 5253002520657133568 n46319979 889052964552329 2827901343513968640 n

Наступним етапом конкурсу буде написання бізнес-плану школярами, захист перед конкурсною комісією та визначення фіналістів.

У рамках конкурсу «Бізнес-ініціатива серед молоді» було організовано зустріч старшокласників із місцевими підприємцями з метою збільшення мотивації для започаткування власної справи.

Даний захід відвідали майже тридцять старшокласників нашого міста та п`ять підприємців, серед яких: Олег Венгер, Андрій Кандиба, Тетяна Пагуба, Володимир Омелянюк та Роман Лисюк.

Отож коротко про гостей заходу:

Олег Венгер – продукція торгової марки «Венгер», яка виробляє меблі з масиву натурального дерева, прекрасно зарекомендувала себе не лише на місцевому ринку, а й в межах країни як дуже якісна, екологічно чиста, стандартизована та з сучасним дизайном.

Андрій Кандиба - підприємницьку діяльність здійснює з 2013 року, а саме займається облаштуванням систем безпеки.

Тетяна Пагуба – здійснила свою мрію з юності та ось уже два роки, як відкрила ательє «Мережка». І хоч за освітою Тетяна фінансист, але рукоділлям займалася ще з малечку.

Володимир Омелянюк - вдало вибрав вид діяльності, впевнено стартував та успішно веде бізнес, адже уже існує ціла мережа кав`ярень “КаваАвеню»

Роман Лисюк – донедавна очолював одне з комунальних підприємств міста, а ось уже майже два роки, як є керівником ТзОВ «Деметра-Буд».

46013258 888126451311647 5284621086342774784 n

DSC 9578

DSC 9565

 У Володимирі-Волинському відбувається семінар для підприємців, організований Володимир-Волинським Фондом підтримки підприємництва “Бізнес-Центр”. Представників господарюючих суб’єктів, яких у залі зібралось чимало, познайомили з можливостями електронного сервісу “Електронний кабінет” Державної фіскальної служби, представлено інструментарій використання його платниками податків. Податкові накладні і доступ до них в Єдиному реєстрі розглядали підприємці на семінарі.

Огляд змін в податковому законодавстві для володимирських представників бізнесу провели начальник відділу обслуговування платників податків Луцького управління ГУДФС у Волинській області Ніна Демчук, головний державний інспектор управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС Анна Баранова, начальник відділу адміністрування ПДВ управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС Галина Лазаренко та завідувач сектору комунікацій ГУ ДФС Олена Нікотіна.

На зустрічі також було представлено нового керівника місцевої ОДПІ. Ним став Сергій Демосюк.

Окрім того перед присутніми виступили представники відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту міськвиконкому Наталія Антонюк, відділення Фонду соціального страхування України Григорій Цаль-Цалко та управління Пенсійного фонду України Наталія Назарук.

 

Ознайомитися із презентаційним матеріалом можна тут.

IMG 9966

IMG 9968

IMG 9969

IMG 9974

 

Джерело: http://volodymyrrada.gov.ua

Щорічно, в першу неділю вересневого місяця своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою діяльність із бізнесом. 

Володимир-Волинських підприємців привітали із їх професійним святом напередодні. 

Зазначимо, що у місті Володимирі-Волинському наразі зареєстровано 2 210 суб’єктів господарювання, з яких 74 % фізичні особи підприємці. Містоформуючі види економічної діяльності меблеве виробництво, харчова та легка промисловість. Кожен дев’ятий у бізнесі нашого міста займається торгівлею та наданням послуг, а працює у бізнесі 75% працездатного населення.

Від жителів міста щиро дякуємо Вам за активну участь у вирішенні економічних та соціальних задач. Дякуємо за послуги, які ви надаєте нам щоденно, за гарний настрій, який ви нам даруєте, за комфорт і доброзичливість Вашу!

IMG 8500

IMG 8486

IMG 8484

Також із музичним подарунком на свято завітали дві чудові співачки нашого міста: Олена Панасюк та Рената Тарасюк.

IMG 8493

IMG 8507

Напевне багато хто знає, що у місті уже понад 10 років відбуваються заходи спрямовані для популяризації наших товаровиробників, зокрема акція «Купуємо  володимир-волинське».   Саме тому з ініціативи ФПП «Бізнес-Центр» та при підтримці агенції телевізійного мовлення "Володимир" започаткувався новий проект «Бізнес по-володимирськи». І зараз ми хочемо представити вам коротеньку відео нарізку  про наших місцевих товаровиробників.

Від імені влади міста відзнаки вручила заступник міського голови Лариса Кулікова.

256

Так у номінації Бізнес-профі відзначений Іван Дуда. Бізнес-креативність – Мирослава Лукашук, бізнес-ювілей – Оксана Коляда, успішний молодий підприємець – Ірина Гаврилюк, бізнес-династія – Андрій Принда, відданість справі – Наталія Шандалко та Костянтин Іщук, бізнес-стабільність – Олег Буняк, Світлана Ковальчук та Людмила Спічак.

Від спілки промисловців і підприємців  міста колег привітала Наталія Любімцева і вручила подарунки та подяки Тетяні Пагубі та Любов Петрик.

40352585 2130024820546723 3926870336531857408 n

Серед присутніх підприємців розіграли лотарею, де головним призом була картина. А по завершенню святкування ще й смакували торт.

IMG 8478