Facebook-Vector-Icon youtube-logo-icon-314

Кредит

Коли? Безстроково

Галузі: Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Сільське господарство, Інформаційні технології, Транспорт

Суть.

Програма Соціального інвестування WNISEF спрямована на забезпечення підтримки приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців з метою досягнення соціального та екологічного впливу в Україні через створення механізму доступного кредитування спільно з банківськими установами, надання тренінгових та консультаційних послуг, коучингу і наставництва.

Ціль цієї програми полягає в тому, щоб дати можливість підприємцям і бізнесу вирішувати соціальні та екологічні проблеми через фінансові інвестиції та надійні практики ведення бізнесу.

Підхід програми соціального інвестування полягає у наданні кредитів під низький відсоток для сталих соціальних підприємств, консультування та підтримку їх в процесі реалізації та впровадження бізнес-планів.

В рамках Програми соціального інвестування розглядаються такі види підприємств:

  • зайнятість вразливих груп населення. На підприємстві працює більше 50% співробітників, які представляють уразливі групи населення, і велика частина прибутку реінвестується в розвиток компанії для створення нових робочих місць.
  • зайнятість вразливих груп населення. На підприємстві працює менше 50% співробітників, які представляють уразливі групи, і щонайменше 10% від прибутку спрямовано на соціальну мету.
  • мінімум 20% від прибутку спрямовано на соціальну мету.

Кредит для соціального підприємства. Розмір кредиту може коливатися від 10 000 до 100 000 доларів США в гривневому еквіваленті, з відсотковою ставкою у розмірі 5-10% терміном на 36 місяців.

Детальна інформація.

https://wnisef.org/uk/impact-investing/

Кредит

Коли? Безстроково

Галузі: Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво

Суть.

Кредитна лінія ЄБРР-EU4Business – це спільна ініціатива ЄС та ЄБРР для надання українським МСП допомоги з метою фінансування їх інвестицій, що дозволить їм скористатися можливостями, доступними у рамках DCFTA  (Глибока і всеосяжна зона вільної торгівлі).

Кредитна лінія ЕБРР-EU4Business допомагає МСБ інвестувати у нове обладнання та технології для забезпечення відповідності директивам ЄС, що дозволяють вести бізнес в країнах ЄС/ з партнерами із ЄС.

Гнучка програма – 3 типи кредитів

  • Стандартний підхід: для простої модернізації обладнання на суму до 300 000 євро. На основі нашого Переліку прийнятних технологій (ППТ). Застосовується грант за принципом кешбек (повернення частини вартості) у розмірі до 10%.
  • Спрощений підхід: для простої модернізації обладнання на суму до 300 000 євро. На основі нашого Переліку прийнятних технологій (ППТ). Застосовується грант за принципом кешбек (повернення частини вартості) у розмірі до 10%.
  • Комплексний підхід: для інвестицій на суму до 3 млн. євро для майже будь-якого типу господарської діяльності у майже будь-якому секторі економіки. Застосовується премія за принципом кешбек (повернення частини вартості) у розмірі до 15%

Детальна інформація.

https://www.eu4business-ebrdcreditline.com.ua/?lang=uk

Кредит

Коли? Безстроково

Галузі: Виробництво, Послуги, Торгівля

Суть.

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку працює з підприємствами малого та середнього бізнесу (МСБ), які очолюють жінки, для активнішого залучення жінок у бізнес. Надаючи доступ до фінансування та консультацій з питань ведення бізнесу, ми можемо допомогти Вам отримати необхідні практичні навички, знання та ресурси, потрібні Вам для наступних кроків.

Програма надає доступ до фінансування через кредитні лінії, що відкриваються місцевими банками спеціально для жінок-підприємців, задіяних у МСБ, та водночас забезпечує їх бізнес консультаціями для досягнення більшої конкурентоздатності. Ми також проводимо програми навчання, наставництва та надання іншої підтримки для того, щоб жінки-підприємці могли обмінюватися досвідом та вчитися одна в одної.

Малі та середні підприємства, очолювані жінками, зі штатом співробітників менще 250 осіб та з річним обігом менше 50 мільйонів євро або з підсумковим балансовим показником не більше 43 мільйонів євро.

Програма працює з підприємствами, які очолюють жінки, майже у кожному секторі та галузі економіки. Однак програма не може працювати з підприємствами в таких сферах бізнесу, як банківські або фінансові послуги, а також виробництво послуг та товарів, пов’язаних з військовою промисловістю, азартними іграми та тютюновими виробами.

Партнерами програми в Україні є Європейський Союз та уряд Швеції.

Детальна інформація.

https://ebrdwomeninbusiness.com/?s=home&country=UA&language=uk

https://www.banklviv.com/business-powered-by-lady/

Кредит

Коли? Безстроково

Галузі: Виробництво, Послуги, Торгівля, Інформаційні технології

Суть.

InnovFin – це частина спільної ініціативи Європейського Інвестиційного Фонду (ЄІФ) та Європейського союзу. Ініціатива спрямована на те, щоб полегшити доступ до фінансування інноваційних проєктів. Основна увага приділяється малим та середнім підприємствам , а також малим підприємствам з середньою ринковою капіталізацією до 500 співробітників.Програма InnovFin перш за все зосереджується на підприємствах, орієнтованих на розвиток та інноваційну діяльність, та на компаніях, що інвестують у нові технології та енергоефективність, а також на тих, хто відслідковує існуючі тенденції на ринках задля покращення власних операцій.

Під інноваціями розуміються такі інвестиції, що є новими для компанії і які сприяють її модернізації, та які, в свою чергу, відповідають заздалегідь узгодженим критеріям ЄІФ. Мінімальна сума позики складає 50 000 євро, максимальна сума для кожного клієнта – 7,5 мільйонів євро.

Детальна інформація.

https://www.procreditbank.com.ua/business-clients/loans/loan-programmes/

Кредит

Коли? Безстроково

Галузі: Виробництво, Послуги, Торгівля, Будівництво, Сільське господарство

Суть.

Програма пропонує пільгові умови кредитування підприємств, які працюють в окремих галузях, що розглядаються Фондом розвитку підприємництва як пріоритетні та стратегічно важливі. ФОП та приватні малі і середні підприємства, які мають не більше ніж 250 постійних працівників та обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) не більше ніж еквівалент 5 млн євро (за середньорічним курсом Національного банку України). Сільське господарство, харчова промисловість, розвиток малих готелів, зелений туризм, ресторани та заклади громадського харчування, легка промисловість, проекти, пов’язані з енергоефективністю та енергозбереженням, імпортозаміщенням, підвищення продуктивності праці та створення робочих місць в слаборозвинених/депресивних регіонах. Кредит у гривні. Максимальний розмір кредиту €100 000, еквівалент у гривні (ФОП та ММСП);

Максимальний термін кредиту: 3 роки (для фінансування обігового капіталу); 5 років (для фінансування інвестицій в основні засоби).

Детальна інформація.

https://bdf.gov.ua/uk/programa-z-kredituvannya-mmsp

https://www.procreditbank.com.ua/business-clients/loans/loan-programmes/

https://www.ukrgasbank.com/ukr/sme/credit/prbpsm/

https://www.oschadbank.ua/ua/business/finansuvannya-biznesu

https://business.banklviv.com/business-credit/